Nowy dom dla jednej z rodzin w trudnej sytuacji

Wiceprezydent Mateusz Podsadny odwiedził rodzinę z Kalisza, która wzięła udział w programie „Nasz nowy dom”. Ekipa programu zgłosiła się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z prośbą o wskazanie rodziny, która znajduje się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Pomoc otrzymała pani Jadwiga, jej córka Magdalena i wnuk.

Po dokonaniu niezbędnych formalności, rozpoczał się remont mieszkania, zostało ono gruntownie przebudowane i przystosowane do potrzeb rodziny z małym dzieckiem.

„Miasto angażuje się w pomoc potrzebującym rodzinom, dlatego bez chwili wahania przystąpiliśmy do realizacji projektu” – mówi Mateusz Podsadny, wiceprezydent Kalisza. „Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w działania, szczególnie pracownikom MOPS-u. Ich empatia i ciężka praca przyczyniły się do zakończenia projektu.”

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej nie tylko odpowiedzieli na apel realizatorów programu i na bieżąco monitorowali sytuację, ale także pomagali w pracach remontowych oraz przygotowywali posiłki dla ekipy filmowej.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze