Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Nowy informator miejski już dostępny

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu na zlecenie Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kalisza przygotowała kolejne wydanie Informatora: kultura, sport, rekreacja, turystyka – Kalisz 2024.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, w publikacji Biblioteka zamieszcza informacje o imprezach kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych zaplanowanych na rok 2024 przez kaliskie instytucje kultury, organizacje i stowarzyszenia. W dalszej części znaleźć można kalendarz rocznic wydarzeń regionalnych wraz z krótkimi opisami. W ostatniej części znajdują się adresy administracji rządowej i samorządowej, instytucji oraz placówek upowszechniania kultury, szkół artystycznych, jak również stowarzyszeń i organizacji kulturalnych, sportowych i turystycznych działających w Kaliszu.

Kalendarium ma formę elektroniczną, więc w każdej chwili pracownicy MBP mogą wprowadzić do niego niezbędne zmiany. Ewentualne uwagi i sugestie dotyczące wydawnictwa Biblioteka prosi kierować na adresy e-mail: biblio@mbp.kalisz.plinformator@mbp.kalisz.pl

Aktualna wersja znajduje się na stronie MBP: https://mbp.kalisz.pl/p,109,informator#skip

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze