reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

„Nowy Korczak” na finiszu

338 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 18,2 tys. m2 powstało w ramach osiedla „Nowy Korczak” w Kaliszu. W maju nabywcy odbiorą klucze do lokali zrealizowanych w ramach ostatniego etapu inwestycji.

„Nowy Korczak” to sześcioetapowa inwestycja, zainicjowana przez FB Antczak w 2015 roku. W ramach wszystkich etapów powstało osiem budynków o prostych, geometrycznych kształtach z wyraźnymi akcentami kolorystycznymi. Mieszkaniom o zróżnicowanej powierzchni (od 28 do 140 m kw.) towarzyszy pięć przestronnych lokali usługowych. Każdy budynek wyposażony jest w windy, integralną częścią osiedla są też garaże podziemne i miejsca postojowe. Większość mieszkań na parterze posiada własne ogródki, zaś na ostatnich kondygnacjach wybranych budynków znajdują się przestronne tarasy.

W ciągu ostatnich lat osiedle „Nowy Korczak” na stałe wpisało się w pejzaż Kalisza, wyróżniając się na tle okolicznych projektów. Nabywcy docenili modernistyczną architekturę budynków, funkcjonalne rozkłady mieszkań i wysoką jakość przestrzeni wspólnych. Ogromna większość lokali była rezerwowana na bardzo wczesnych etapach inwestycji, co świadczy o zaufaniu klientów do naszej firmy. Przed nami kolejne ciekawe inwestycje deweloperskie – zarówno w Kaliszu, jak i na nowych, bardzo obiecujących rynkach mieszkaniowych.

Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak

Osiedle „Nowy Korczak” doskonale komponuje się z istniejącą tkanką miejską. W okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, a także placówki edukacyjne i zdrowotne. Dzięki doskonałemu położeniu inwestycja jest też świetnie skomunikowana – zarówno z centrum Kalisza, jak i z kluczowymi dla regionu węzłami drogowymi. Dla osób ceniących wypoczynek i aktywność na świeżym powietrzu zaletą jest bliskość rozległych terenów rekreacyjnych i zielonych, m.in. w Parku nad Krępicą. Autorem koncepcji architektonicznej osiedla jest lubelska pracownia GPA Gurbiel.

Źródło: FB Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze