Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Analizy, wywiady, reportaże, mapa inwestycji – wystartował nowy portal Latarnik Kaliski!

Zapowiadany niemal od początku listopada, a przygotowywany nieco dłużej, portal rozpoczyna swoją medialną drogę. Latarnik Kaliski to medium tworzone przez ludzi z pasją do dziedzin, w których się specjalizują, a także ludzi podchodzących z sentymentem, ale i krytycznym spojrzeniem, do swojego miasta. To w końcu portal lokalny, miejski i obywatelski, którego celem jest rzucenie nowego światła na wszystkie najważniejsze tematy.

Latarnik Kaliski od samego początku stawia na wielopłaszczyznowe podejście do mówienia o Kaliszu. Jednym z głównych filarów są wartościowe materiały, przygotowywane przez członków redakcji – specjalistów z dziedzin takich jak prawo, architektura, edukacja, kultura czy naszych fotografów i grafików. Każdy tekst to sprawdzone źródło wiedzy poparte zaangażowaniem i wiedzą autora, a także pracą całej redakcji, by podane treści zostały ukazane w jak najlepszej formie. Jak pokazują liczne opinie – forma też jest istotna, dlatego wspomniany portal inwestuje w odpowiednie przygotowanie techniczne i technologiczne, a przy tym stawia na multimedialność i interaktywność. Galerie, podcasty, filmy czy mapa inwestycji pozwolą każdemu z czytelników być na bieżąco z najbardziej istotnymi wydarzeniami, zmianami czy planowanymi budowami i remontami. Wszystko to zostało przygotowane z myślą o jak najbardziej przystępnym kształcie, dzięki któremu można oddać się lekturze czy śledzić zmiany w inwestycjach na mapie Kalisza.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie – Latarnik Kaliski to portal, który rozwija się wraz z jego społecznością, dostosowuje do okoliczności i odpowiada na zapotrzebowanie odbiorców, dlatego każdy może liczyć na jeszcze więcej w kolejnych dniach. Całe przedsięwzięcie jest też nastawione na współpracę i interakcję z mieszkańcami miasta – w skupieniu na problemach i dylematach codzienności. W związku z powyższym redakcja jest otwarta na Wasze opinie, komentarze i tematy, które możecie bezpośrednio wysyłać na adres: redakcja@latarnikkaliski.pl. Miłych lektur i zasilajcie coraz większe grono naszych sympatyków, by nowe światło Latarnika nigdy nie zgasło!

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr

Powodzenia!

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter