reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Nowy samochód kwatermistrzowski dla kaliskiej straży pożarnej

W poniedziałek do strażaków z Komendy Miejskiej PSP w Kaliszu dotarł nowy, lekki samochód kwatermistrzowski. Uroczystego przyjęcia auta dokonał Naczelnik Wydziału Kwatermistrzowsko-finansowego kpt. Albert  Famulski oraz zmiana służbowa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Kaliszu.

Auto zostało zakupione przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, z udziałem środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (120.047,50 zł.) oraz Urzędu Gminy w Szczytnikach (170.000,00 zł.). Samochód wyposażony jest w półelektryczny samozaładowczy wózek paletowy, w pełni zautomatyzowany, o udźwigu do 950 kg. Nowoczesny pojazd przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa na terenie chronionym przez KM PSP Kalisz oraz ułatwi pracę kaliskich strażaków.

źródło: KM PSP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
kande

Gdzie w okolicy zlecę takie rzeczy – https://www.irmarserwis.pl/oferta/wulkanizacja Żeby to działało na podobnej zasadzie, jak ta wulkanizacja w Krakowie? Gdzie można się spodziewać jakości?

Najnowsze