Nowy zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji

Obowiązki zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu do spraw kryminalnych powierzono dzisiaj nadkom. Mariuszowi Wiśniewskiemu. Nowych komendantów mają także dwie jednostki powiatowe.

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się specjalna zbiórka. Nadinsp. Piotr Mąka – Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wręczył trzem oficerom rozkazy o powierzeniu obowiązków na kierowniczych stanowiskach. Nadkom. Mariusz Wiśniewski, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Pile, na wniosek nadinsp. Piotra Mąki został awansowany przez Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Wiśniewski będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego w całej wielkopolskiej Policji. Zastąpił na tym stanowisku insp. Rafała Pawłowskiego, który w styczniu przeszedł w stan spoczynku.

Wszyscy awansowani oficerowie rozpoczynali swoje kariery od szeregowych stanowisk wykonawczych w różnych jednostkach policyjnych. Przez lata zdobywali niezbędną wiedzę i doświadczenie. Jak powiedział nadinsp. Piotr Mąka: “Wszyscy mają wysokie kompetencje do dowodzenia na powierzonych stanowiskach.”Źródło: KWP

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter