baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

O 50 km/h za szybko

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości przez kierujących samochodami nadal pozostaje główną przyczyną najtragiczniejszych wypadków i groźnych zdarzeń drogowych. Dlatego policjanci prowadzą intensywne kontrole ruchu drogowego, szczególnie pod tym kątem. Wobec kierowców za popełnione wykroczenia są wyciągane konsekwencje. Policjanci z ostrowskiej drogówki zatrzymali kolejnego kierowcę, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

W piątek, 31 marca około godz. 13:30 policjanci patrolujący drogi powiatu ostrowskiego zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi. Przyczyną kontroli była nadmierna prędkość z jaką się poruszał kierujący. 58-latek z powiatu krotoszyńskiego w obszarze zabudowanym jechał ponad 100km/h.

Ignorowanie ograniczenia prędkości skutkowało zatrzymaniem mężczyźnie uprawnień do kierowania, mandatem w kwocie 1500 złotych i 13 punktami karnymi.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Ostrowscy policjanci ponownie kierują apel do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze, a tym bardziej dostosowanie prędkości do warunków, które obecnie panują na drodze. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyna wypadków.

źródło: KPP Ostrów Wlkp., fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze