Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

O prawidłowym gospodarowaniu odpadami z najmłodszymi

W Szkole Podstawowej nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego w Kaliszu odbyło się spotkanie z Przedstawicielem Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” - Piotrem Szyszkiewiczem. Najmłodsi odbyli lekcję edukacyjną w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji, z której uczniowie dowiedzieli się m.in. jak prawidłowo segregować śmieci oraz jak działa Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”. Najmłodsi mogli również sprawdzić swoją wiedzę w ćwiczeniach praktycznych segregacji odpadów na specjalnie przygotowanych planszach z rysunkami koszy. Lekcja zakończyła się materiałami edukacyjnymi oraz gadżetami, które otrzymali uczestnicy.

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter