O prawie autorskim z dr Raubo w Książnicy

PBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu zaprasza 23 kwietnia z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich, o godz. 16.00 na spotkanie online z cyklu "Spotkajmy się w bibliotece” zatytułowane "Bibliotekarz i czytelnik wobec prawa autorskiego. Zarys problematyki".

Gościem Książnicy będzie pani dr Agnieszka Raubo – filolog polski, literaturoznawca, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu ochrony własności intelektualnej na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2018 roku pełni funkcję pełnomocnika Rektora UAM ds. rzetelności naukowej. Prewencją nierzetelnych zachowań w nauce zajmuje się od 10 lat. Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz zajęcia z rzetelności naukowej i parafrazy tekstu naukowego dla pracowników naukowych, doktorantów i studentów – zarówno na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, jak i innych uczelniach wyższych w Polsce. Jest również wykładowcą w kaliskim wydziale UAM w Zakładzie Studiów Polonistycznych i Komunikacji Medialnej. Wykład nie może być nagrywany.


Źródło: PBP Książnica Pedagogiczna

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter