Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

O samorządzie z uczniami Smart Club

Popołudniem w sali recepcyjnej kaliskiego ratusza zebrali się uczniowie ze Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży Smart Club. Na temat samorządu, miasta i pracy prezydenta przeprowadzili wywiad z Krystianem Kinastowskim, Prezydentem Miasta Kalisza. Po fascynującym wywiadzie uczniowie zwiedzili ekspozycję w wieży ratuszowej.

Smart Club to jedyna tego typu szkoła w Polsce oferująca zajęcia dodatkowe, w której dzieci zdobywają niezbędne umiejętności do osiągnięcia spełnienia i sukcesu w życiu, łącząca praktyczne umiejętności z rozwoju osobistego, społecznego i finansowego.

Smart Club to autorski program rozwojowy dla dzieci i młodzieży. Powstał na podstawie raportu renomowanych instytucji Oxford Martin School i Fundacji Nesta – „Future of skills. Employment in 2030”. Bazując na dokumencie, doświadczeniu i wieloletniej pracy z młodzieżą, wykwalifikowani pedagodzy opracowali innowacyjny zestaw działań i narzędzi, które przygotują uczestników programu do wyzwań, które przyniesie życie.

Smart Club nie tylko wspomaga rozwój niezbędnych umiejętności i kompetencji przyszłości, ale także inspiruje, motywuje i pomaga w budowaniu solidnych fundamentów do osiągnięcia sukcesu i spełnienia w życiu.

źródło: um

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze