Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„Obiektywnie o Drogówce”, czyli policyjny konkurs fotograficzny

W związku z obchodami 85-lecia policji drogowej komendant główny policji zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Obiektywnie o Drogówce”. Celem konkursu jest promocja bezpieczeństwa w ruchu drogowym, popularyzacja działań pionu ruchu drogowego polskiej Policji, mających na celu szeroko rozumianą dbałość o bezpieczeństwo na drogach oraz upowszechnienie i popularyzacja fotografii.

Konkurs składa się z dwóch kategorii: fotografia i fotoreportaż. Warunkiem uczestnictwa w nim jest przesłanie maksymalnie 5 zdjęć w kategorii „Fotografia” lub 6-8 zdjęć stanowiących jedną zwartą historię w kategorii „Fotoreportaż” o tematyce związanej z policyjną służbą Ruchu Drogowego, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Zgłoszone do konkursu zdjęcia powinny dotyczyć współczesnej policyjnej służby Ruchu Drogowego. Pliki graficzne oraz kopie Formularza zgłoszeniowego należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: https://pliki.policja.gov.pl/sharing/r4JkbPUQ0 lub tradycyjną na nośniku danych na adres: Komenda Główna Policji, 02-656 Warszawa, ul. Orkana 14, do 31 lipca 2022 roku do godz. 15.00. Zwycięzcy Konkursu w obu kategoriach – autorzy najlepszego zdjęcia oraz najlepszego fotoreportażu otrzymają tytuł Laureata Konkursu fotograficznego pt. „Obiektywnie o Drogówce” oraz Puchar Komendanta Głównego Policji w kategorii fotografia oraz Laureata Konkursu fotograficznego pt. „Obiektywnie o Drogówce” oraz Puchar Komendanta Głównego Policji w kategorii fotoreportaż. Najlepsze prace wraz z podpisami autorów zostaną zamieszczone w miesięczniku Gazeta Policyjna oraz upublicznione na wystawie plenerowej.

Konkurs, wraz z wystawą gabinetową i plenerową, stanowi integralną część obchodów 85. rocznicy powstania służby policyjnej zajmującej się bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Osoby fizyczne, które nie uzyskały pełnoletniości do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Konkursu mogą brać udział w Konkursie tylko za pisemną zgodą swoich rodziców lub przedstawicieli ustawowych (opiekunów lub kuratorów). Udział w Konkursie jest bezpłatny, a jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz. Konkurs trwa od dnia 1 kwietnia 2022 do dnia 31 lipca 2022 roku. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronach: www.hit.policja.gov.pl i www.policja.pl.

Źródło: KGP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze