baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2
Joanna Aleksandrowicz

„Od nocy do nocy” – koncert Joanny Aleksandrowicz 

Wyjątkowy koncert filmowo-musicalowy „Od nocy do nocy” w Pałacu Książąt Radziwiłłów w Antoninie. To niezwykłe muzyczne doświadczenie, podczas którego Joanna Aleksandrowicz zabierze nas w podróż przez różne emocje, od refleksyjnych chwil po ekscytujące momenty. Jej wyjątkowy głos i umiejętność interpretacji sprawią, że każdy z obecnych poczuje się wypełniony energią i głębokimi przeżyciami. 

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, stworzyła projekt „Od nocy do nocy” z którym wystąpiła na ponad 250 scenach muzycznych. W repertuarze znajdują się utwory z najsłynniejszych polskich filmów i musicali, takich jak między innymi: „Noce i dnie”, „Vabank” oraz cykl tang Astora Piazzolli. Joanna Aleksandrowicz miała okazję wystąpić podczas Festiwalu Literackiego Noblistki Olgi Tokarczuk. 

W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszego albumu zespołu Joanny Aleksandrowicz – płyty „Od Nocy do Nocy” w złotym wydaniu, który przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i kultowych filmów.  Współpracuje ona z czołowymi reżyserami filmowymi, m.in. Wojciechem Smarzowskim („Kler”, „Wesele”) i Markiem Koterskim („Baby są jakieś inne”). Występowała na scenach wielu teatrów w Polsce m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Dodatkowo zdjęcia artystki pt. „Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal „Vouge Italia” oraz brytyjski „Calumet Photo UK”.  Joanna w swoim rodzinnym mieście corocznie wraz ze swoimi przyjaciółkami organizują dla dzieci i młodzieży warsztaty „Droga do marzeń”. 

16 czerwca 2024, godz. 20:00, Pałac Myśliwski Książąt Radziwiłłów w Antoninie.  

Bezpłatne wejściówki do odbioru w dniu koncertu w recepcji pałacu lub przy wejściu do parku. 

Koncert przeznaczony jest dla widzów powyżej 12 roku życia. 

Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów 200-lecia Pałacu Myśliwskiego w Antoninie. 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze