Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Odbędzie się wiec poparcia dla służb na granicy polsko-białoruskiej

Już w najbliższą sobotę, 27 listopada odbędzie się wiec poparcia dla służb na granicy polsko-białoruskiej. Celem wiecu ma być okazanie wsparcia i szacunku dla pracowników wszelkich służb ścierających się bezpośrednio z kryzysem na granicy wschodniej oraz pokazanie narodowej solidarności względem tej dramatycznej sytuacji.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którym „na sercu leży bezpieczna i godna Polska”, aby w sobotę pojawili się na wiecu. Chcą wspólnie, pod biało-czerwonymi flagami zamanifestować poparcie dla działań polskich pograniczników. „Zwłaszcza w obliczu szerokich szykan wobec tych osób, należy im się choćby minimalny gest solidarności, w sytuacji kiedy są oni oddaleni od swoich rodzin i bronią polskich granic. ” – mówi Norbert Kustusz, prezes kaliskiego oddziału KoLibra. Wiec odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00 na Rynku Głównym w Kaliszu. Organizatorami wydarzenia są: KoLiber Kalisz, Klub Konfederacji Kalisz, Konfederacja Korony Polskiej.

Źródło: KoLiber Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze