Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Oddział Gastroenterologiczny w „Okrąglaku” przeniesiony piętro niżej

Oddział Gastroenterologiczny został przeniesiony w kaliskim szpitalu tuż przed świętami piętro niżej i mieści się obecnie na odcinku A 10 kondygnacji „Okrąglaka”. Tym samym mają poprawić się warunki, w jakich hospitalizowani są pacjenci, a także komfort pracy zespołu gastroenterologii.

W nowych, zdecydowanie lepszych warunkach, święta na Oddziale Gastroenterologicznym spędziło czworo hospitalizowanych w tym czasie pacjentów. Zmiana lokalizacji oddziału była możliwa po rozmieszczeniu już wcześniej Oddziałów Wewnętrznych I oraz II na dwóch, a nie trzech odcinkach, nie pogarszając warunków pracy tych oddziałów. Jednocześnie zostało wygospodarowane miejsce docelowe dla Oddziału Gastroenterologicznego.

„Z pewnością wyraźnie odczują tę zmianę zarówno pacjenci, jak i nasza kadra, bo komfort będzie zdecydowanie większy. Piętro 11, jak było to wcześniej zapowiadane, po wybudowaniu centralnego bloku operacyjnego, będzie przeznaczone dla oddziałów przeniesionych z ul. Toruńskiej. Reumatologia i rehabilitacja będą natomiast przeniesione w inne, bardziej komfortowe miejsce” – mówi dr n. med. Radosław Kołaciński, dyrektor kaliskiej lecznicy.

Źródło: Szpital Kalisz/FB

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze