baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Odpowie za kradzież katalizatorów

Dzięki informacjom od świadków zdarzenia, policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież katalizatorów. Przestępstw, które ma na koncie jest co najmniej pięć. Policjanci w dalszym ciągu poszukują pokrzywdzonych.

Około 3:00 w nocy oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu otrzymał informacje o mężczyźnie, który pojawił się na jednym z osiedlowych parkingów. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna może kraść katalizator z zaparkowanego hyundaia. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego, którzy szybko zlokalizowali leżącego pod autem mężczyznę. 48-latek miał przy sobie narzędzia służące do wycinania katalizatorów. W trakcie rozmowy przyznał się policjantom, do usiłowania kradzieży.

Praca policjantów pionu kryminalnego pozwoliła na przedstawienie zatrzymanemu pięciu zarzutów. Łączne straty oszacowane przez pokrzywdzonych w tych sprawach wyniosły blisko 10 tys. złotych. Podejrzanemu grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna może mieć związek z innymi tego typu sprawami, do których doszło na terenie Kalisza. Dlatego o kontakt prosimy właścicieli pojazdów marek: Land Rover, Toyota, Mercedes, Volkswagen oraz Ford, którzy padli ofiarą tego typu przestępstwa.

źródło: Policja Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze