Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Oferta edukacyjna Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie

Zielone miejsca są najlepszą przestrzenią do przeżycia zapadającej w pamięć przygody. Ośrodek Kultury Leśnej zaprasza do parku i jego leśnej części, by odkrywać, badać i bawić się.

Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie ugości was na zielonej szkole, a jeżeli zdecydujecie się na jednodniowy przyjazd, sprawią, że kolejną wizytę zdecydujecie się przedłużyć. Zostaną przygotowane sensoryczny program, w trakcie którego można będzie czerpać siłę z otaczającego świata. Będzie możliwość dowiedzenia się więcej o naturze żubra, za pomocą mapy można będzie trafić do botanicznych rarytasów, zajrzenia do Muzeum Leśnictwa, w którym poznać będzie można m.in. życie lasu pod ziemią.

Zostaną przygotowane warsztaty artystyczne, zielone lekcje, marsz na orientację i wiele innych. Będzie możliwości poznania składników krajobrazu i zależności zachodzących w przyrodzie.

Źródło: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze