Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny w Gminie Opatówek rozstrzygnięty

Wczoraj jury w składzie: Anna Zdyb – przewodnicząca, Małgorzata Judasz – sekretarz, Bogdan Marszał, Henryk Łazarek, Wiesław Baran, Małgorzata Matysiak, przejrzała prace plastyczne zgłoszone na etap gminny Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w gminie Opatówek.

Na konkurs zgłoszono: 129 prac, w tym: 15 prac ze Szkoły Podstawowej w Chełmcach; 2 prace z OSP Chełmce; 29 prac ze Szkoły Podstawowej w Opatówku, 55 prace ze Szkoły Podstawowej w Rajsku, 16 prac ze Szkoły Podstawowej w Tłokini Wielkiej oraz 12 prac z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej.

Nagrody zdobyli:
– w kategorii przedszkoli (I grupa):

I miejsce – Amelia Mańka, Szkoła Podstawowa, Oddział Przedszkolny w Rajsku,
opiekunka Marzena Lipińska

II miejsce – Kacper Jakóbczak, Szkoła Podstawowa, Oddział Przedszkolny w Rajsku,
opiekunka Marzena Lipińska

III miejsce – Marcelina Szewczyk, Szkoła Podstawowa, Oddział Przedszkolny w Rajsku,
opiekunka Marzena Lipińska

Wyróżnienia:
Szymon Matczak, Szkoła Podstawowa, Oddział Przedszkolny w Rajsku,
opiekunka Marzena Lipińska

Tadeusz Ruch, Szkoła Podstawowa, Oddział Przedszkolny w Rajsku,
opiekunka Marzena Lipińska

– w kategorii klas I-IV szkół podstawowych – II grupa:

I miejsce – Natalia Zgarda, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 4 B, opiekunka Joanna Litwin
II miejsce – Barbara Prus, Szkoła Podstawowa w Rajsku, kl. 3, opiekunka Agata Wegner („Pożar w górach”)
III miejsce – Aleksandra Jarek, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 4, opiekunka Joanna Litwin

wyróżnienia:
Joanna Woźny, Szkoła Podstawowa w Rajsku, kl. 1, opiekunka Agnieszka Wałęsa
Laura Szczepaniak, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 2 C, Aneta Cyl
Barbara Prus, Szkoła Podstawowa w Rajsku, kl. 3, opiekunka Agata Wegner (Akcja ratunkowa strażaków”)

– w kategorii klas V-VIII szkół podstawowych – III grupa:

I miejsce – Filip Gąsiorowski, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 6 C, opiekunka Joanna Litwin
II miejsce – Aleksandra Raszewska, Szkoła Podstawowa w Chełmcach, kl. 6, opiekunka Damiana Rutkowska
III miejsce – Julia Janiak, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 7 C, opiekunka Joanna Litwin

wyróżnienia:

Wiktor Kwiatkowski, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 6 A, opiekunka Joanna Litwin
Michalina Gralińska, Szkoła Podstawowa w Opatówku, kl. 7, opiekunka Joanna Litwin

Ponadto wyróżnienia na etapie gminnym zdobyli: Wiktoria Czarnecka, Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej, kl. 7, opiekunka Urszula Borwik; Agnieszka Bączkiewicz, Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej, kl. 6, opiekunka Urszula Borwik.


– w kategorii osób dorosłych – IV grupa:

wyróżnienia:

Agnieszka Pawelec – Warsztat Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej, opiekunka Aleksandra Kopczyk

Bartłomiej Makowski – – Warsztat Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej, opiekunka Joanna Grenda

Źródło: UMG Opatówek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze