Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS
Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Ograniczenia w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego

Z racji obostrzeń pandemicznych wprowadzonych przez Radę Ministrów, działalność urzędów administracji publicznej ulega zmianom. Będzie to dotyczyć także Starostwa Powiatowego w Kaliszu.

Obowiązywać będą ograniczenia wstępu interesantów do budynków Starostwa Powiatowego, z wyjątkiem składania dokumentów w postaci wniosków czy pism w wyznaczonych do tego punktach Starostwa po wcześniejszym telefonicznym umówieniu:

  • Plac Świętego Józefa 5 w Kaliszu
  • Częstochowska 12 (PODGiK)

Ograniczenia nie będą dotyczyć także rejestracji pojazdów oraz pozostałych spraw w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Kaliszu przy ulicy Kolegialnej. 

Umówienie wizyty w Wydziale Komunikacji jest możliwe za pomocą strony internetowej: https://www.powiat.kalisz.pl/p,175,rezerwacja-wizyty-w-wydziale-komunikacji.

W czasie pandemii pozwolenia czasowe są ważne do chwili jej zakończenia. Nie jest sprawą pilną również wymiana dowodu rejestracyjnego ze względu na brak miejsc na pieczątki przeglądów technicznych – zaświadczenie diagnosty jest dowodem wykonania badania technicznego.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze