baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Ograniczenia w Starostwie Powiatowym w Kaliszu

Z powodu wprowadzenia przez Radę Ministrów ograniczeń w działalności urzędów administracji publicznej, związanych z trwającą pandemią, Starostwo Powiatowe w Kaliszu.

Ograniczenia dotyczą wstępu interesantów do budynków Starostwa Powiatowego w Kaliszu, z wyjątkiem:

    • osób składających wnioski czy pisma w wyznaczonych do tego punktach w budynku Starostwa Powiatowego i uzyskania informacji po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty (budynki przy Placu Świętego Józefa 5 oraz Częstochowskiej 12);
    • rejestracji pojazdów oraz innych spraw realizowanych w Wydziale Komunikacji w budynku Starostwa Powiatowego w Kaliszu przy ulicy Kolegialnej 

Interesanci proszeni są o wcześniejsze umówienie wizyty w internetowym systemie kolejkowym.

Wydane w czasie pandemii pozwolenia czasowe zachowują ważność do momentu jej zakończenia. Pilną sprawą nie jest także wymiana dowodu rejestracyjnego ze względu na brak miejsc na pieczątki przeglądów technicznych. Wystarczy zaświadczenie od diagnosty, będące dowodem na wykonanie badania technicznego.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze