reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Spore zmiany w kursowaniu KLA

W związku z rozpoczęciem robót budowlanych przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego od dnia 19 września mieszkańcy korzystający z przystanków przy ww. ulicy będą mieć problem z przejazdem. Większość linii autobusowych będzie kierowana przez ulicę Aliny Szapocznikow.

 Autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą zmienionymi trasami:

  • linii nr: 1, 1A, 1B, 2, 3A, 3B, 3C, 3D, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14 w kierunku do pętli przy ulicy Słonecznej od przystanku Podmiejska Widok 03 ulicami: Podmiejską, Dobrzecką, Aliny Szapocznikow …;
  • linii nr 5 w kierunku do pętli przy ulicy Słonecznej od przystanku Stanczukowskiego Dobrzecka 02 ulicami: Stanczukowskiego, Dobrzecką, Aliny Szapocznikow …

W czasie trwania objazdu nieczynne będą dla ww. linii przystanki:

  • Wyszyńskiego Przychodnia 01,
  • Wyszyńskiego Kościół 03,
  • Wyszyńskiego Arena 05,
  • Wyszyńskiego Wojciechowskiego 07

oraz dla linii nr 5 – Podmiejska Wyszyńskiego 06.

Na ulicy Aliny Szapocznikow za skrzyżowaniem z ulicą Graniczną, dla autobusów jadących w kierunku pętli ustawiony zostanie przystanek tymczasowy.

Ponadto, autobusy będą się zatrzymywać na istniejących przystankach usytuowanych na trasie objazdu.

Pasażerowie podróżujący autobusami komunikacji miejskiej z centrum objazdem przez ulicę Aliny Szapocznikow  do pętli przy ulicy Słonecznej będą mogli na przystanku Wyszyńskiego Słoneczna 10 przesiąść się w autobus jadący przez ulicę Wyszyńskiego w kierunku centrum za okazaniem biletu (na całej długości ulicy Wyszyńskiego), którym dotychczas opłacili przejazd.

Źródło: KLA

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze