Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Okazja do bezpłatnego studiowania

Wiceprezydent Grzegorz Kulawinek odebrał z rąk Magdaleny Górskiej, założycielki Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu symboliczne czeki o łącznej wartości 60 tysięcy złotych. Trafią one do jednej osoby wybranej spośród tegorocznych kaliskich maturzystów.

Kwota przekazana przez uczelnię pozwoli na sfinansowanie trzyletnich studiów licencjackich. Miasto zdecyduje o kryteriach wyboru absolwenta, który otrzyma stypendium.

„Dziękuję za wspieranie kaliskich uczniów. Przekazana kwota z pewnością pozwoli wybranej osobie na realizowanie planów zawodowych”.

– powiedział wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu kształci na kierunkach: zarządzanie, ekonomia, turystyka i rekreacja, bezpieczeństwo narodowe, administracja, pedagogika, finanse i rachunkowość, logistyka oraz dziennikarstwo.

„Mamy nadzieję, że dzięki tej pomocy młodzież nie będzie musiała rezygnować z marzeń. To również wkład w rozwój tego miasta”.

– mówiła Magdalena Górska, założycielka Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze