baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Oko w oko z Joanną Kuciel-Frydryszak

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka zaprosiła na wyjątkowe spotkanie z cyklu „Oko w oko z pisarzem”. W poniedziałek 29 kwietnia do Kalisza przyjedzie Joanna Kuciel-Frydryszak, autorka absolutnego bestsellera „Chłopki”.

Joanna Kuciel-Frydryszak to wrocławianka, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, dziennikarka i reportażystka. Autorka biografii Antoniego Słonimskiego i Kazimiery Iłłakowiczówny. W 2018 roku opublikowała książkę pt. „Służące do wszystkiego”.

„Chłopki. Opowieść o naszych babkach” premierę miały w 2023 roku i od razu zdobyły szczyty popularności wśród czytelników. Od momentu premiery do dzisiaj ten reportaż historyczny jest absolutnym liderem wśród najchętniej kupowanych i czytanych książek w Polsce. „Chłopki” biją rekordy również w bibliotekach, jest to najchętniej wypożyczana książka w Polsce, ustawiają się po nią najdłuższe kolejki czytelników.

Spotkanie autorskie z Joanną Kuciel-Frydryszak odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 18.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Legionów 66. Rozmowę poprowadzi Izabela Fietkiewicz-Paszek, poetka, recenzentka, na co dzień pracująca w Filii nr 7.

źródło: MBP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze