Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

„Oko w oko z pisarzem” – drugie spotkanie autorskie

W przedostatni dzień lutego zapraszamy na drugie spotkanie autorskie z cyklu „Oko w oko z pisarzem”. Tym razem gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej będzie Robert Małecki, autor powieści kryminalnych, który serca czytelników podbił seriami o dziennikarzu Marku Benerze oraz komisarzu Bernardzie Grossie.

Robert Małecki pochodzi z Torunia, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania i – co najważniejsze – autor bestselerowych powieści kryminalnych. Uznawany za jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej branży. Jest laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru i nagrody Kryminalnej Piły oraz zdobywcą „Złotej Karety” w kategorii Kultura, przyznawanej przez toruński Dziennik „Nowości”.

Serie o komisarzu Bernardzie Grossie, dziennikarzu Marku Benerze oraz o policyjnym duecie Marii Herman i Olgierdzie Borewiczu do kaliskich bibliotek przyciągają rzesze czytelników. Spotkanie z pisarzem stanie się zatem możliwością osobistego poznania swojego ulubionego autora i kupna własnego egzemplarza książki oraz zdobycia autografu z dedykacją.

Spotkanie z Robertem Małeckim odbędzie się 28 lutego – w środę, o godzinie 18:00 w Bibliotece Głównej przy ulicy Legionów 66. Rozmowę poprowadzi Michał Hynas, na co dzień pracujący w Filii nr 1 MBP w Kaliszu koordynator Dyskusyjny Klub Książki.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze