reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Okradał i dewastował – recydywista usłyszał 20 zarzutów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzieże z włamaniem do pomieszczeń piwniczych. Mężczyzna włamywał się do piwnic na terenie miasta. Jego łupem padły między innymi narzędzia i artykuły budowlane. Policjanci ustalili też, że sprawca 12 listopada włamał się do samochodu i ukradł elektronarzędzia o wartości kilku tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany 14 listopada. W tej sprawie 34-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności, ponieważ będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy.

Funkcjonariusze ostrowskiej komendy wyjaśnili okoliczności włamań i ich usiłowań do pomieszczeń piwniczych na terenie miasta. 14 listopada w toku realizacji czynności, policjanci wpadli na trop sprawcy. Tego samego dnia zatrzymali 34-latka. Dodatkowo, policjanci ustalili, że 12 listopada mężczyzna wybił tylną szybę w drzwiach zaparkowanego samochodu i ukradł z niego elektronarzędzia o wartości 6 tysięcy złotych.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego podejrzany usłyszał łącznie 20 zarzutów: dotyczyły one kradzieży z włamaniem i usiłowań tego przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Ponadto okazało się, że 34-latek w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa i będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ostrów Wlkp., fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze