Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Okradł kuriera, usłyszał zarzuty

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży przesyłek kurierskich. 20-latek wykorzystał chwilową nieuwagę pracownika firmy dostarczającej paczki i zabrał trzy przesyłki o łącznej wartości blisko tysiąca złotych. Podejrzany usłyszał już zarzut w tej sprawie. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty.

Do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu zgłosił się pracownik firmy kurierskiej, który złożył zawiadomienie dotyczące kradzieży. Z relacji mężczyzny wynikało, że zaparkował swój pojazd i poszedł odszukać paczkę dla jednego z klientów. Kiedy znajdował się w przestrzeni ładunkowej auta, nieznana osoba wykorzystała ten moment i ukradła trzy przesyłki znajdujące się w kabinie kierowcy. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę blisko tysiąca złotych.

Jeszcze tego samego dnia sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego. Szybko ustalili kim może być sprawca kradzieży. Niespełna 24 godziny później 20-letni podejrzany został zatrzymany. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli również wszystkie skradzione przedmioty.

Następnego dnia 20-latek usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Skradzione przedmioty zostały już przekazane pracownikom firmy kurierskiej.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu, fot. archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze