Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Okres przygotowawczy KKS-u czas start

Za nami pierwszy dzień zimowego okresu przygotowawczego 2022 dla KKS-u Kalisz. Oprócz treningu na siłowni, kakaesiacy wykonali ważne badania krwi oraz tkanki tłuszczowej. Dziś podopieczni Bogdana Zająca sprawdzą swoją formę podczas testów wydolnościowych.

Dzień rozpoczął się od zbiórki i spotkań organizacyjnych ze sztabem szkoleniowym oraz kierownictwem klubu. Później każdy z kakaesiaków wykonał badania krwi oraz tkanki tłuszczowej. Po południu, na siłowni Jump Planet, pod czujnym okiem trenera Marcina Kulcentego, zawodnicy zrealizowali trening motoryczny, oparty na sprawdzeniu siły i mocy piłkarzy.

Bogdan Zając, podczas inauguracji zimowego okresu przygotowawczego 2022, miał do dyspozycji aż 32 zawodników. Wraz z pierwszym zespołem trenowali młodzi adepci Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz, Michał Stefaniak (bramkarz) oraz Kacper Dudek (obrońca). Na testach pojawili się również wracający z wypożyczenia Miłosz Matuszewski oraz Tymoteusz Wieczorek. Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli także z KKS-em zawodnicy wystawieni na listę transferową, goalkeeperzy Łukasz Benedykciński i Szymon Czajor. Treningów nie wznowił Bartłomiej Maćczak, który znajduje się na testach w Sokole Aleksandrów Łódzki. Jutro do zespołu dołączy natomiast Néstor Gordillo, który dziś po południu przyjechał do Kalisza.

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze