Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Organizacje pozarządowe będą debatować, jak zarządzać zasobami ludzkimi!

Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej organizuje debatę, pt. “Zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji”. Prelegentami znani lokalni specjaliści.

Już w ten czwartek, 16 maja o godzinie 17:30 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Babina 1 odbędzie się debata lokalnych NGO na temat zarządzania zarządzania zasobami ludzkimi.

Prelegentami będą:

– Ewa Mąkowska – wiceprezes Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej, prezes Stowarzyszenia Stacja Inspiracja,

– Robert Gajor – prezes Fundacji Playpoint, wieloletni przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w technikum im. św. Józefa w Kaliszu,

– Paweł Wołoszczuk – wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia KoLiber, wiceprezes Fundacji im. Kazimierza Odnowiciela.

Takie zestawienie prelegentów zapewnia bogactwo perspektyw i doświadczenia. Każdy z prelegentów działa w innej dziedzinie, trafia do innej grupy odbiorców, prowadzi organizację o innej strukturze. Dzięki temu debata zapowiada się bardzo ciekawie.

Zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji pozarządowej wymaga elastyczności i uwzględnia zróżnicowany charakter działalności. Kluczowe jest efektywne zarządzanie zarówno pracownikami etatowymi, zapewniającymi stabilność i wiedzę, jak i wolontariuszami, którzy wnoszą zaangażowanie i dodatkowe zasoby. Proces ten obejmuje rekrutację, szkolenie, motywowanie i docenianie obu grup, co pozwala na skuteczne realizowanie misji organizacji. Niektóre NGO działają jednak jedynie w oparciu o osoby, które wierzą w cel działań podmiotu i nie otrzymują wynagrodzeń – o tym jak zapewnić satysfakcję takiej kadry również będą mogli dowiedzieć się słuchacze debaty.

Debatę moderował będzie Daniel Dudek – sekretarz zarządu Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej, prezes Fundacji im. Bolesława Pobożnego.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze