baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Organizacje pozarządowe debatowały jak zarządzać zasobami ludzkimi!

Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej w czwartek 16 maja zorganizowało debatę pt. “Zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji”.

W czwartek 16 maja odbyła się pierwsza z cyklu debat kaliskich NGO. Na temat wybrano zarządzanie zasobami ludzkimi, ponieważ jest to nieodłączny element każdej organizacji. Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej zrzesza już ponad 20 podmiotów z Kalisza i okolic, dlatego takie wydarzenia są cennym źródłem wiedzy i służą rozwojowi każdego z członków FOPZK. Prelegenci opowiedzieli także o takich zagadnieniach jak motywować, rozwijać i gratyfikować swoich pracowników i wolontariuszy.

Prelegentami byli:

  • Ewa Mąkowska – wiceprezes Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej, prezes Stowarzyszenia Stacja Inspiracja,
  • Robert Gajor – prezes Fundacji Playpoint, wieloletni przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w technikum im. św. Józefa w Kaliszu,
  • Paweł Wołoszczuk – wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia KoLiber, wiceprezes Fundacji im. Kazimierza Odnowiciela.

Każdy z podmiotów, reprezentowanych przez prelegentów, dociera do innej grupy docelowej, posiada inną strukturę organizacyjną oraz jego członkowie posiadają zróżnicowane doświadczenie. Dzięki temu każdy ze słuchaczy mógł wysunąć z niej wnioski, które będzie mógł zastosować przy swoich działaniach.

Debatę moderował Daniel Dudek – sekretarz zarządu Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej, prezes Fundacji im. Bolesława Pobożnego.

Źródło: NGO Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze