Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Oryginalne obrazy na ubraniach

Od 24 lutego w Akceleratorze Kultury będzie można podziwiać wyjątkowe projekty na używanych kreacjach. Inspiracją do tworzenia Anushki & Betushki jest kultura słowiańska i celtycka. Wernisażowi prac będzie towarzyszył recital oraz zbiórka dla Eweliny.

Anushka&Betushka to projekt dwóch niespokojnych duchów, które spotykając się w połowie drogi, razem przekuwają wizje w działanie, a konkretniej: w obrazy, które malują na ubraniach.

Nie stosujemy szablonów. Każda praca jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Inspiracje napotykamy na każdym kroku – powiedziały artystki.

Podczas wernisażu „Pędzlem i Obiektywem” będzie można zobaczyć nietuzinkowe prace Anushki & Betushki w Akceleratorze Kultury. Podczas wydarzenia odbędzie się również recital Weroniki Idzik. Każdy miłośnik sztuki będzie mógł również wpłacić symboliczny datek na leczenie 39-letniej Eweliny, która walczy ze złośliwym rakiem szyjki macicy. Wernisaż odbędzie się 24 lutego o godzinie 18:30.

Źródło Anushka & Betushka

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze