Osiedle „Między Mostami” z pozwoleniem na użytkowanie

Grupa Antczak zakończyła realizację kameralnego osiedla „Między Mostami”. Przy ul. Garncarskiej w Kaliszu powstało 77 wysokiej klasy mieszkań o łącznej powierzchni niemal 4 tys. m kw.

Osiedle „Między Mostami” jest położone w samym sercu Kalisza – w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bernardyńskiego i Parku Miejskiego. W ramach inwestycji powstały dwa 5-kondygnacyjne budynki z windami oraz niski budynek garażowy.

Teren wokół osiedla został ozdobiony zielenią, a dla najmłodszych mieszkańców zaprojektowano plac zabaw. Dla wszystkich mieszkań przewidziano miejsca parkingowe.

Z 77 zrealizowanych przez Grupę Antczak mieszkań, w ofercie zostały już tylko trzy lokale, w tym dwa z prywatnymi, przydomowymi ogródkami. Mieszkania dostępne są w atrakcyjnej cenie, obowiązującej jeszcze przed obserwowaną od wielu miesięcy inflacją na rynku budowlanym.

– „Między Mostami” wpisuje się w naszą 40-letnią tradycję odpowiedzialnego, nastawionego na jakość budownictwa mieszkaniowego. Stworzyliśmy nowoczesne, pięknie zaprojektowane osiedle, które idealnie wkomponowało się w okoliczną przyrodę. Zadbaliśmy o ciekawą ofertę dla osób, które cenią miejskie życie, a jednocześnie chcą aktywnie spędzać czas w naturalnym otoczeniu zieleni – Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

Osiedle „Między Mostami” zostało zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura, która wraz z Grupą Antczak uhonorowana została nagrodą Property Design Award za projekt wielofunkcyjnego kompleksu Calisia One, z biurami, konceptami kulinarnymi oraz hotelem Hampton by Hilton Kalisz.

źródło: Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze