baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Osłódź sobie dzień i pomóż Jagódce!

Już od 7:30, na stoisku przed Starostwem Powiatowym w Kaliszu oraz na ryneczku przy Galerii Tęcza, każdy chętny mógł wesprzeć Jagódkę chorą na SMA oraz osłodzić sobie dzień przepysznymi łakociami.

Do każdego zakupionego pączka w ramach akcji „Zjedz pączka z Jagódką” przed kaliskim Starostwem dołączana jest Oranżada.
Ponadto można zakupić czekolady, będące doskonałym prezentem w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet.

Czekolady przekazała firma Colian na licytacje dla WOŚP, osoba która je wylicytowała – Pan Krystian Czelusta, podarował czekolady Jagódce, do dalszych licytacji. Z pomocą przybyła również piekarnia GS „Samopomoc Chłopska Piekarnia Cukiernia Koźminek” oraz „Cukiernia Janiak”.

Chętnych na pyszne pączki nie brakowało. Na stoiskach co rusz to pojawiały się kolejne osoby, które nie odchodziły z pustymi rękoma, wrzucając do puszki pieniądze na najdroższy lek świata.

Jagódka Michalak to malutka mieszkanka gminy Szczytniki, która cierpi na SMA, poważną chorobę genetyczną, która powoduje stopniowy zanik mięśni. Szansą na jej leczenie jest terapia genowa, która kosztuje 9,5 miliona złotych! Zbiórka trwa na portalu Siepomaga.pl.

Pomóc można również licytując nie tylko czekoladę, ale też przeróżne przedmioty na grupie „Jagódka kontra SMA” na Facebooku. Wtedy pomagając można skorzystać, kupując w okazyjnej cenie ubranka, akcesoria dla dzieci, książki.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze