reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

OSP Zakrzyn i OSP Stara Kakawa z pieniędzmi na modernizację

Podczas spotkania w Starostwie przedstawiciele dwóch OSP z terenu powiatu kaliskiego, OSP Stara Kakawa i OSP Zakrzyn, wraz z włodarzami poszczególnych gmin – Godziesze Wielkie i Lisków, podpisali umowy o przyznaniu pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim.

OSP w Starej Kakawie otrzymało 66 039 zł dofinansowania na realizację zadania „Montaż instalacji fotowoltaicznej oraz klimatyzatorów w budynku OSP w Starej Kakawie wpływający na poprawę warunków realizacji zadań w zakresie kultury”.

OSP w Zakrzynie otrzymało wsparcie w kwocie 104 607 zł. na projekt „Nasz wspólny plac – stworzenie miejsca do rekreacji i wspólnego wypoczynku w sołectwie Zakrzyn”.

Nabór wniosków o przyznanie pomocy przeprowadziło Stowarzyszenie LGD7-Kraina Nocy i Dni. Operacje będą realizowane w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW na lata 2014-2020.

Źródło: Powiat Kaliski, Marta Wolarz, fot. OSP Zakrzyn

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze