OSRiR inwestuje w obiekty sportowe w Kaliszu

Nowa tablica elektroniczna do prezentacji wyników czy wymiana nawierzchni boisk to tylko część z modernizacji jakie realizuje Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu. W planach jest również kontynuacja prac związanych z remontem pokrycia dachu trybuny Stadionu Sportowego przy Wale Matejki.

Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu zarządza czterema obiektami sportowymi na świeżym powietrzu: Stadionem Miejskim przy ul. Łódzkiej, Stadionem Sportowym przy Wale Matejki, boiskiem ORLIK przy ul. Granicznej oraz Majkowskim Wembley. Z uwagi na ich maksymalne wykorzystanie oraz bieżącą potrzebę pielęgnacji OSRiR zdecydował się na wymianę ich nawierzchni oraz zakup kosiarki rotacyjnej. O nowy nabytek wzbogaciła się również hala widowiskowo-sportowa przy ul. Łódzkiej 29. Wyposażono ją w elektroniczną tablicę wyników DTS-180 PRO (Typu Multisport).

 

Źródło: UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter