Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Ostatni sparing przed rundą rewanżową

Na tydzień przed pierwszym meczem rundy rewanżowej PGNiG Superligi Energa MKS Kalisz pokonał we własnej hali Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Po wyrównanym początku zespół przejął kontrolę nad spotkaniem w drugiej części pierwszej połowy i na przerwę schodził z prowadzeniem 15:9.

W drugiej połowie kaliski zespół utrzymał koncentrację i mimo ambitnej gry przeciwników, zachowywał wypracowaną wcześniej przewagę, kończąc mecz zwycięstwem 26:20, a w sparingu szansę gry dostali wszyscy zawodnicy. Był to nasz drugi sparing z Piotrkowianinem w ciągu miesiąca i czwarty w ogóle. W styczniu Energa MKS Kalisz pokonał tę samą drużynę 30:26 w Piotrkowie, a poza tym wygrał w Głogowie z Chrobrym i minimalnie, jedną bramką przegrał w Zabrzu. 20 lutego rozegrany zostanie pierwszy mecz rundy rewanżowej z Zagłębiem Lubin, a transmisję z tego meczu przeprowadzi od 17:30 TVP Sport.

Źródło: Energa MKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!