Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Ostre Pióra 2022 – czyli nagrody filmowe społeczności Latarnika Kaliskiego

Niedawno pożegnaliśmy rok 2022, więc możemy przystąpić do jego filmowego i serialowego podsumowania. Popularną zabawą jest przyznawanie nagród społeczności na zwór hollywoodzkich Oskarów i innych tego typu nagród. My również ogłaszamy taki konkurs, w którym właśnie Wy – nasi czytelnicy wybierzecie jego laureatów.

Całą zabawę podzieliliśmy na dwa etapy, z których każdy potrwa 3 dni. Pierwszy zaczyna się już dzisiaj i będzie polegał na nominacjach, gdzie każdy będzie mógł zgłosić dowolną liczbę propozycji w każdej z kategorii. Wśród zgłoszonych propozycji wybierzemy cztery, które były najczęściej zgłaszane. W drugim etapie weźmie udział nominowana do nagrody czwórka i spośród niej wybierzemy jednego laureata nagrody w każdej kategorii.

Nominacje można zgłaszać tylko wobec produkcji, które miały polską premierę w 2022 roku. Dotyczy to zarówno propozycji produkcji krajowej, jak i zagranicznej. Dopuszczalne jest składanie propozycji, które nie miały swojej kinowej premiery, lecz były emitowane na legalnie działających w Polsce platformach streamingowych. Propozycje można zgłaszać w dziesięciu kategoriach:

– najlepszy film (nagroda dla najlepszego reżysera)

– najlepszy film animowany,

– najlepszy serial,

– najlepszy scenariusz,

– najlepsze efekty specjalne,

– najlepszy aktor pierwszoplanowy,

– najlepsza aktorka pierwszoplanowa,

– najlepszy aktor drugoplanowy lub epizodyczny,

– najlepsza aktorka drugoplanowa lub epizodyczna,

– najlepszy antagonista.

Nominacje przyjmujemy poprzez specjalnie przygotowany formularz i możemy zgłaszać swoje propozycje do 5 stycznia do godziny 23.59.

Link do głosowania: https://forms.gle/BJJY9gvm62ork4Sv6

Druga tura rozpocznie się 7 stycznia, a głosowanie w jej ramach potrwa do 9 stycznia do godziny 23.59. Na zakończenie pierwszego jak i drugiego etapu rozlosujemy nagrody spośród osób, które wzięły udział w naszej zabawie. W przypadku pierwszego etapu, by wziąć udział w losowaniu trzeba zgłosić minimum jedną nominacje w każdej z kategorii, zaś w drugiej turze oddać głos w każdej z nich. Do wygrania w każdej z tur są:

– 3 zaproszenia do Multikina na wybrany film,

– voucher na 50 zł do Biura Podróży Antolczyk Travel,

– kalendarz naścienny na 2023 rok.

Przed przystąpieniem do konkursu zachęcamy do zapoznania się z jego regulaminem, który jest dostępny na stronie portalu: https://latarnikkaliski.pl/regulamin-konkursu-ostre-piora-2022/.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze