Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Ostrowianka Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego

Miała 36 konkurentek, ale to własnie ona – 19-letnia Marta Bąk z Ostrowa Wielkopolskiego została Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego. Uroczysta gala, na której ukoronowano ostrowiankę odbyła się wczoraj wieczorem w Poznaniu.

Marta Bąk uczy się w liceum ogólnokształcącym na profilu Biologiczno-Geograficznym. Jak czytamy w jej krótkim opisie na stronie konkursu – wolne chwile spędza na nauce, gdyż „jest w klasie maturalnej i zależy jej, aby napisać dobrze maturę”. Największym autorytetem są dla niej rodzice i babcia, ponieważ darzy ich ogromnym szacunkiem oraz bardzo podoba jej się w jaki sposób pomagają innym – zawsze życzliwi i troskliwy. Podziwia jakie starania wykonali wobec niej, by była tu, gdzie teraz jest. Jej hobby jest przede wszystkim moda, taniec oraz czytanie książek. W przyszłości chciałaby zostać psychologiem, ponieważ od dziecka intryguje ją psychika ludzka i każdy niepowtarzalny charakter człowieka. Głosowanie w konkursie odbywało się internetowo, a gala miała miejsce w Concordia Design w Poznaniu. Marta Bąk otrzymała koronę najpiękniejszej wielkopolanki z rąk Zofii Krajewskiej, ustępującej miss.

Źródło: Miss Województwa Wielkopolskiego/FB

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze