Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Ozdoby świąteczne w Gołuchowie przygotowane

Dzień przed mikołajkami, 5 grudnia, odbyły się warsztaty świąteczne prowadzone pod okiem instruktorów z CalisiaART. Uczestnicy, zarówno dzieci jak i dorośli, przygotowali ręcznie wykonane ozdoby, wykorzystując swoją kreatywność oraz różnorodne materiały, m.in. tekturę, farby, sznurki, włóczkę, krążki drewna czy szyszki.

Warsztaty odbyły się dwukrotnie, z półgodzinną przerwą pomiędzy, a każdy z nich trwał po dwie godziny. W tym czasie instruktorzy objaśniali krok po kroku nietuzinkowe sposoby wykonania ozdób choinkowych. Każda dekoracja była niepowtarzalna. Mimo zróżnicowanego poziomu trudności, wszyscy uczestnicy poradzili sobie znakomicie, w rezultacie czego mogą się pochwalić pamiątkami w postaci swoich rękodzieł. Każda z osób biorących udział w warsztatach zostawiła na choinkach przynajmniej jedną z kilku stworzonych przez siebie ozdób, nadając im niepowtarzalnego charakteru. Już niebawem będzie można je podziwiać w obiektach muzealnych.

Źródło: OKL w Gołuchowie

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze