Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Pachulska-Wiekiera i Bącler z wystawami w Wieży Ciśnień

Wernisaż wystaw Krystyny Pachulskiej-Wiekiery oraz Piotra Bąclera rodbędzie się 4 lutego o godz. 18.30 w Ośrodku Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień im. Bogdana Jareckiego w Kaliszu, przy ul. Górnośląskiej 66 a.

Często odwiedzający galerię Wieża Ciśnień pytają o wystawę malarstwa. Być może ta forma sztuki wkrada się najgłębiej w nasze serca, najłatwiej ją nam zrozumieć i się z nią utożsamić. Taka właśnie jest wystawa malarstwa Krystyny Pachulskiej-Wiekiery, znanej kaliskiej artystki – pastelistki. Malarstwo artystki cechuje niezwykłe wyczucie koloru, gra różnych form i pozorna dychotomia.

Oprócz wystawy malarstwa „Wieża Ciśnień” zaprasza także na ekspozycję fotografii autorstwa Piotra Bąclera. To zbiór zdjęć, które autor, nie rozstając się z aparatem fotograficznym, wykonywał w rożnych sytuacjach życiowych w przeróżnych miejscach na świecie. Nie zabraknie podróży do Indii, Tajlandii, Japonii, a także spacerów po Polsce.

Źródło: OKP Wieża Ciśnień

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze