Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS
baner_GM

Padły strzały w Trojanowie

Jak wstępnie ustalono, nieznany sprawca strzelał z broni w kierunki figury Matki Bożej w Opatówku, w wyniku czego nastąpiło uszkodzenie figury. Ślady strzałów widać także na murku i blaszanym dachu.

„Z wielkim bólem serca i łzami w oczach informujemy, że w naszej parafii doszło do profanacji kapliczki Matki Bożej we wsi Trojanów” – czytamy na stronie Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku

Parafia zaprasza wszystkich na ekspiacyjną Drogę Krzyżową ulicami Trojanowa, która zakończy się przy sprofanowanej kapliczce w piątek, 22 marca o godz. 16.00. Oprócz tego zachęcają do zjednoczenia się wspólnie w modlitwie czyniąc zadość Matce Bożej za ten „łamiący serce czyn”. Więcej informacji w ogłoszeniach parafialnych.

Jeśli ktoś z państwa cokolwiek widział bądź słyszał lub ma jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z księżmi z parafii bądź z Komendą Policji w Opatówku. Poszkodowani gwarantują dyskrecje.

Źródło: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze