Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Pakiet szkoleniowy dla seniorów

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu od 2018 roku organizuje szkolenia dla osób starszych. W związku z aktualną sytuacją i brakiem możliwości spotkań w standardowej formie, przygotowano specjalny Pakiet Szkoleniowy Seniora, który dostępny jest online.

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną w kraju i brak możliwości przeprowadzenia przez ROSP spotkania Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz szkolenia Gminnych Rad Seniorów w 2020 roku w dotychczasowej formie, przygotowano pakiet szkoleniowy dostępny online.

Propozycja tematów szkoleniowych została przygotowana na podstawie analizy badania ankietowego przeprowadzonego wśród wielkopolskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Rad Seniorów w zakresie wsparcia merytorycznego w realizacji zadań. Wybrano pięć tematów, które były najczęściej wskazywane:

– Pozyskiwanie środków finansowych na realizację projektów.
– Narzędzia do prowadzenia spotkań on-line.
– Trening pamięci
– Aktywność fizyczna
– Wsparcie seniorów czasie epidemii.

Pakiet Seniora dostępny jest  na stronie https://rops.poznan.pl/pakiet-seniora/Źródło: UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter