baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

„Dziewczyny też mogą!” – czyli Parkrun #233 (FOTO)

W sobotę, 5 marca ponownie odbyło się spotkanie „Parkrun”, była to już 233. edycja tego wydarzenia.
Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, panowie przygotowali różyczkę dla każdej dzielnej uczestniczki biegu. Po zakończeniu wydarzenia na ul. Sportowej, chętni uczestnicy i wolontariusze spotkali się na wspólnej kawie w Cafe Calisia.

Weekend zawsze warto zacząć od naładowania baterii i dostarczenia sobie masy pozytywnej energii! Idealną propozycją na to jest odbywający się co tydzień, w każdą sobotę – parkrun. Dystans 5 km można przespacerować, przetruchtać lub przebiec w rekordowo przyjacielskiej atmosferze. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji. Organizatorzy zachęcają do udziału spacerowiczów, osoby poruszające się na wózku, kijkarzy nordic walking, rodziców z dziećmi oraz uczestników z psami. Parkrun to także spotkanie, w którym można wziąć udział angażując się jako wolontariusz. Na każdego uczestnika zawsze czeka rozgrzewająca herbata!

Dzisiejsze spotkanie odbyło się pod hasłem „Dziewczyny też mogą”. W wydarzeniu wzięły również udział pacemakerki.
Serdeczne gratulacje dla Pana Jacka Bajera, który w dniu dzisiejszym obchodził jubileusz – 200. bieg.

Udział w Parkrun jest całkowicie bezpłatny, na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie. Uzyskany kod uczestnika należy wydrukować i zawsze zabierać ze sobą. Kod pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji na całym świecie.

Jednorazowa rejestracja do biegu dostępna jest tutaj:
https://www.parkrun.pl/rejestracja/

Zakup specjalnych opasek Parkrun, dzięki którym nigdy nie zapomnicie swojego kodu uczestnika:
https://parkrun-barcode.com/
Opaski pozwolą wam łatwo zeskanować się na Parkrun na całym świecie, poza tym ułatwiają kontakt w razie wypadku, a ich zakup wspomaga finansowo inicjatywę.

Wyniki Parkrun Kalisz, trasa oraz harmonogram wolontariuszy dostępne są tutaj:
http://www.parkrun.pl/kalisz/

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze