Paserzy z powiatu ostrowskiego powstrzymani

Zlikwidowanie „dziupli”, zatrzymanie trzech osób, zabezpieczenie blisko 200 części samochodowych – to wynik realizacji kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Przeprowadzona przez nich akcja miała miejsce kilka dni temu na terenie powiatu ostrowskiego.

Działania policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy doprowadziły do kilku posesji na terenie powiatu ostrowskiego, gdzie znajdowały się dziuple z częściami samochodowymi, które mogły pochodzić z przestępstwa. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, ekspert kryminalistyki z laboratorium kryminalistycznego komendy wojewódzkiej oraz biegły z zakresu mechanoskopii. W wyniku realizacji policjanci na miejscu zabezpieczyli części samochodowe, które zostały przekazane do dalszych badań biegłemu w celu sprawdzenia ich dokładnego pochodzenia.

Przeprowadzona w tej sprawie realizacja pozwoliła zatrzymać trzech mężczyzn. Dwóch z nich usłyszało zarzut paserstwa. Aktualnie trwają czynności wyjaśniające, kluczowe dla sprawy będą wydane przez biegłych opinie po przeprowadzonych szczegółowych badaniach elementów karoserii.

Źródło: KWP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze