Pasja i miłość do tańca

Szkolny Klub Filmowy Technikum im. św. Józefa w Kaliszu rozpoczyna serię filmów o ludzkich pasjach i prezentuje pierwszy film z serii o hobby jednej z uczennic technikum.

Miesiąc temu, 29 kwietnia, obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tańca. Niemal równo miesiąc po tym wydarzeniu, kaliskie technikum upamiętnia i przedstawia w filmie reżyserii Aleksandry Dębowskiej, zainteresowanie taneczne jednej ze szkolnych koleżanek. Rolę głównej bohaterki objęła Martyna Krysińska, która opowiada o swojej pasji i zamiłowaniu do tańca oraz przedstawia swoje treningi, układy i zdradza historię miłości do tego sportu.

Technikum im. św. Józefa zachęca  wszystkich, którzy mają hobby, o którym chcieliby opowiedzieć do przedstawienia go szerszej publiczności. By to zrobić można zgłosić się bezpośrednio w mediach społecznościowych szkoły: 

-Instagram: https://www.instagram.com/szkolny_klub_filmowy_/ 

-Blog: https://szkolnyklubfilmowy.pl/ 

-YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCRasf0cMSyW7yA8Ie764EWA

Możliwe, że po kontakcie zostanie zrealizowany kolejny reportaż na temat pasji innych osób – jak mówią przedstawiciele placówki: „Interesują nas ludzie i ich historie”.

Źródło: Technikum im. św Józefa w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze