Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

PASJA Mela Gibsona – premierowy koncert

Pierwsze takie wydarzenie w Polsce! W hali Kalisz Arena wybrzmi muzyka z filmu „Pasja” MELA GIBSONA w wykonaniu Orkiestry, Chórów i solistów zilustrowana fragmentami filmu.

To nie lada gratka dla melomanów, a także wszystkich, którzy obejrzeli słynny film Mela Gibsona o ostatnich godzinach życia i męczeńskiej śmierci Jezusa – „Pasja”. 8 kwietnia w Hali Arena w Kaliszu odbędzie się premierowy koncert z muzyką pochodzącą właśnie z tego dzieła filmowego.

Kaliszanie jako pierwsi będą mieli okazję usłyszeć muzykę z filmu Mela Gibsona w wykonaniu Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej.
Polska Orkiestra Muzyki Filmowej to jedna z największych orkiestr symfonicznych w Polsce! Ponad 70-ciu muzyków występuje pod przewodnictwem założyciela orkiestry – Maestro Przemysława Pasternaka od 2011 roku i jako pierwsza zajmuje się utworami największych światowych dzieł kinematografii.

Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej w znakomitej większości tworzą wybitnie uzdolnieni absolwenci najlepszych akademii muzycznych. Skład W projektach realizowanych przez Orkiestrę biorą udział soliści znani z największych polskich i światowych scen muzycznych.
Pasja to dramat filmowy z 2004 roku w reżyserii Mela Gibsona. Obraz odtwarza dwanaście godzin w życiu Jezusa poprzedzających jego ukrzyżowanie. Film otrzymał 3 nominacje do Oscara w kategoriach Najlepsza Muzyka, Najlepsze Zdjęcia i Najlepsza Charakteryzacja.
Koncert odbędzie się 8 kwietnia, o godzinie 19:00 w Hali Arena w Kaliszu.
SILESIAN CHOIR AD LIBITUM & CHÓR INSTYTUTU MUZYKI UR
DYRYGENT PRZEMYSŁAW PIOTR
JOHN DEBNEY – ORATORIO
BILETY: BILETY24.PL
HALA ARENA | HALA UL. ŁÓDZKA 29

BILETY GRUPOWE
bilety.pasja@osir.kalisz.pl

Źródło: Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze