Paweł Figiel nowym dyrektorem GOK w Opatówku

Paweł Figiel został nowym dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku i zastąpił na tym stanowisku Mieczysławę Jaskułę, która 28 lipca oficjalnie przeszła na emeryturę.

Paweł Figiel z działalnością kulturalną związany jest od wielu lat. Jest Absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Figiel to wieloletni instruktor Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, dziennikarz – wydawca Radia Centrum Kalisz. Przedstawiona przez niego koncepcja funkcjonowania Gminnego Ośrodka Kultury z uwzględnieniem aspektów organizacyjnych i finansowych pozwoliła stwierdzić komisji konkursowej, że instytucja będzie realizowała właściwie swoje cele statutowe. Komisja pod przewodnictwem Sekretarza Gminy Opatówek – Krzysztofa Dziedzica uznała, że posiada on odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe dające gwarancję należytego wykonywania zadań przypisanych do tego stanowiska.

Źródło: UG Opatówek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze