Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Pędził 133km/h w zabudowanym

Funkcjonariusze ostrowskiej drogówki po raz kolejny zatrzymali prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Tym razem był to 31-letni kierowca, który pędził z prędkością 133 km/h.

Wczoraj tj. 13 marca w m. Śliwniki, policjanci z ostrowskiej drogówki, zarejestrowali pojazd marki BMW jadący w obszarze zabudowanym z prędkością 133 km/h, gdzie na odcinku dopuszczalna prędkość wynosi 60km/h,. Siedzący za kierownicą 31-latek został zatrzymany do kontroli drogowej.

Funkcjonariusze poinformowali kierującego o wyniku pomiaru prędkości i na najbliższe 3 miesiące zatrzymali należące do kierującego prawo jazdy. 31-latek z powiatu ostrowskiego otrzymał też mandat w wysokości 2500 złotych i 15 punktów karnych.

Zbyt szybka jazda niedostosowana do panujących na drodze warunków oraz obowiązujących przepisów to potencjalne zagrożenie dla samych kierowców, przewożonych pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Kiedy nagle na drodze pojawi się przeszkoda, pędzący z nadmierną prędkością kierujący może nie mieć czasu na bezpieczną reakcję.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze