baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Periodyk „Bliżej Biblioteki” – dostępny

Ukazał się tegoroczny numer „Bliżej Biblioteki”, czyli pisma bibliotekarzy Wielkopolski południowo-wschodniej. Wydawcą jest Książnica Pedagogiczna w Kaliszu. Czasopismo dostępne jest nie tylko w tradycyjnej formie papierowej, ale można je również bezpłatnie przeczytać w sieci.

Periodyk adresowany jest głównie do bibliotekarzy z Kalisza i dawnego województwa kaliskiego. Pismo otwarte jest także dla osób z innych regionów, które chcą podzielić się swoim badaniami i doświadczeniem pracy.Wydawcą czasopisma jest Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu.

W najnowszym numerze wśród autorów są między innymi pracownicy Biblioteki Akademii Kaliskiej, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kaliszu, Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, Muzeum Narodowego w Poznaniu, Oddział Muzeum Zamek w Gołuchowie oraz Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu. W wydawnictwie oprócz artykułów, relacji i sprawozdań z najważniejszych wydarzeń, znalazły się również przegląd wydawnictw w regionie, czy wspomnienia. Najnowszy numer „Bliżej Biblioteki” można przeczytać pod tym linkiem: https://bit.ly/31fYgfS

Źródło: PBP Książnica Pedagogiczna im. Alfonsa Parczewskiego w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze