Stadion Miejski

Pewne zwycięstwo na start sezonu!

Bardzo dobry początek zmagań drugiej drużyny KKS-u w RED BOX V lidze gr. 3! Podopieczni Krzysztofa Orzeszka pokonali na wyjeździe Victorię Ostrzeszów aż 4:0!

Do przerwy, po bramkach Patryka Soboczyńskiego, Nikodema Siewiery i Kacpra Dudka prowadziliśmy 3:0. Gola w drugiej połowie dołożył Kacper Jabłoński. Kolejne spotkanie rezerwy Dumy Kalisza zagrają dopiero 28 sierpnia. Rywalem “Trójkolorowych”, ponownie na wyjeździe, będzie Zefka Kobyla Góra.

1. kolejka sezonu 2022/2023 RED BOX V ligi gr. 3, 17.08.2022, godz. 18:00, Stadion-OSIR, ul. Kąpielowa 5, Ostrzeszów
Victoria Ostrzeszów – KKS Kalisz II 0:4 (0:3)
Bramki KKS: Patryk Soboczyński (0:1), Nikodem Siewiera (0:2), Kacper Dudek (0:3), Kacper Jabłoński (0:4).

KKS Kalisz II: Mateusz Górski (BR) (C) – Jakub Głaz, Kacper Dudek, Alan Kurcbach – Nikodem Siewiera, Wiktor Staszak, Jakub Jener, Daniel Kamiński – Patryk Soboczyński, Michał Ozdowski, Dawid Głowacki.
Ławka rezerwowych: Tomasz Trzęsała (BR), Eryk Krysiak, Kacper Jabłoński, Franciszek Leśniewski, Hubert Augustyniak.

Źródło: KKS Kalisz