Pierwsze urodziny i Dzień Dziecka w Evolution Gym

Już w kolejną sobotę 29 maja startuje festyn z okazji pierwszych urodzin klubu Evolution Gym oraz Dnia Dziecka. W planach wydarzenia są liczne atrakcje, które będzie można oglądać lub w nich uczestniczyć od godziny 10:00.

Jedną z głównych atrakcji tego dnia, szczególnie dla fanów sportów siłowych i kulturystyki, będzie możliwość treningu z gościem specjalnym Morganem Aste – światowej klasy francuskim strongmanem, kickbokserem oraz kulturystą obecnie mieszkającym w Stanach Zjednoczonych, który uchodzi za najcięższego i największego zawodnika. 
Ponadto dla najmłodszych pojawi się dmuchany tor przeszkód i zjeżdżalnia, a także liczne konkursy z nagrodami czy zajęcia w plenerze. Fani czterech kółek będą mogli podziwiać wiele sportowych samochodów, a oprócz tego znajdzie się także miejsce na wojskową strzelnicę, zajęcia fitness czy fajerwerki. Nie zabraknie również okazji by coś „przekąsić” – organizatorzy w planach mają urodzinowego grilla. Pieniądze zgromadzone w trakcie losowania nagród, zostaną przekazane na kaliskie schronisko. Początek wydarzenia o godzinie 10:00, 29 maja w pobliżu siedziby Evolution Gym przy Al. Wojska Polskiego 23.
 
 

Źródło: Evolution Gym
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze