Pierwsze warsztaty z siatkówki za nami

W Arenie Kalisz odbyły się pierwsze warsztaty z serii „Siatkówka z klasą”, które są organizowane razem z KGHM Polska Miedź. 128 trzecioklasistów ze Szkół Podstawowych nr 13 i 24 uczyło się podstaw siatkówki pod okiem zawodniczek i sztabu szkoleniowego naszego zespołu.

Boisko do siatkówki, na którym na co dzień swoje mecze w TAURON Lidze rozgrywają nasze siatkarki, zostało podzielone na 6 sektorów. Zajęcia tym razem prowadziły same zawodniczki z małą pomocą sztabu szkoleniowego. Wszystko dlatego, że w odwiedziny przyjechali trzecioklasiści z dwóch kaliskich szkół podstawowych: SP nr 13 i nr 24. Zagrywki młodych adeptów siatkówki uczyła Aleksandra Dudek, odbijania sposobem górnym Natalia Gajewska, odbicie sposobem dolnym prezentowała Oriana Miechowicz, przyjęciem zajęła się Kinga Wysokińska, a specjalistką od ataku została Karolina Drużkowska z kolei elementy sprawnościowe trenowała z dziećmi Aleksandra Cygan.

Każdy uczestnik warsztatów poza dobrą zabawą i wiedzą praktyczną z zakresu sportu oraz higieny otrzymał nagrodę w postaci “pakietu startowego”, małego poczęstunku i dyplomu uczestnictwa. Najważniejszym elementem wtorkowego spotkania bez wątpienia była możliwość potrenowania i spędzenia czasu z siatkarkami naszego zespołu. Kolejne edycje odbędą się w dniach: 19 października, 16 listopada i 7 grudnia. 


Źródło: Energa MKS Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter